Wedstrijden archief


Wedstrijd Archief

Corona competitie 2019 – 2020

Weerspiegeling

Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – Reflectie – Gerard Bruins

2e plaats – Groenpootruiter – Ronald Bos

3e plaats – Zeepeduinen- Bertus Hoekman


Corona competitie 2019 – 2020

Lente

Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – vink – Niek Handgraaf

2e plaats – Wilgkatje met bezoek – Hanneke Plaatsman

3e plaats – Esther van Aalderen – Boshyacintjes

3e plaats – Jong eikenblad – Gerard Bruins


4e Wedstrijd Seizoen 2019 – 2020

Thema

Snelheid

Uitslag Foto inzendingen


Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – vliegende vaart – Marije Pape

2e plaats – kunstje – Coos Wijker

3e plaats – sky flight – Marije Pape

1e plaats – vierenveertig – Wilma Muller

2e plaats – inhaalrace – Wilma Muller

3e plaats – snelheidsduivel – Marije Pape


4e Wedstrijd Seizoen 2019 – 2020

Thema

vrije keuze

Uitslag Foto inzendingen


Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – wave – Nel van Meurs

2e plaats – schuldig? – Joke van der Veer

3e plaats – open keuken – Gerard Bruins

1e plaats – wat spreken we af? – Gerard Bruins

2e plaats – valk – Ronald Bos

3e plaats – vlinder – Nel van Meurs

3e plaats – zwart of wit – Monique vd Pauw Kraan



2e Wedstrijd Seizoen 2019 – 2020

Thema

Abstract

Uitslag Foto inzendingen


Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – pluvakvo – Gerard Bruins

Gedeelde 2e plaats – mystiek – Francis Gazenbeek

Gedeelde 2e plaats – lijnenspel met beton – Coos Wijker

3e plaats – lijnenspel – Marije Pape

Gedeelde 1e plaats – vreemde verschijning -Hanneke Plaatsman

Gedeelde 1e plaats – kleurenexplosie – Marije Pape

Gedeelde 2e plaats – sabla – Gerard Bruins

Gedeelde 2e plaats – spietig – Nel van Meurs

3e plaats – ovaaltjes – Monique van der Pauw Kraan


2e Wedstrijd Seizoen 2019 – 2020

Thema

Vrije keuze

Uitslag Foto inzendingen


Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – Vick – Nel van Meurs

2e plaats – Waterloopbos – Coos Wijker

3e plaats – Hexaëder – Esther bakker

1e plaats – koppel vrij – Ronald Bos

Gedeelde 2e plaats – bloemenpracht – Paul Niet

Gedeelde 2e plaats – evenbeeld – Esther Bakker

3e plaats – zaanse schans – Coos Wijker


1e Wedstrijd Seizoen 2019 – 2020

Thema

Energie

Uitslag Foto inzendingen


Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – electric duck – Esther Bakker

2e plaats – energie anno 2019 – Coos Wijker

3e plaats – groene energie – Esther Bakker

1e plaats – energiestromen – Marije Pape

2e plaats – opladen – Esther Bakker

3e plaats – Amsterdam – Wilma Muller


1e Wedstrijd Seizoen 2019 – 2020

Thema

Vrije keuze

Uitslag Foto inzendingen


Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – priester – Gerard Bruins

2e plaats – vicky – Nel van Meurs

Gedeelde 3e plaats – badderen – Wilma Muller

Gedeelde 3e plaats – noorderlicht – Marije Pape

1e plaats – verliefd – Nel van meurs

2e plaats – ijsvogel – Zwannette van Harselaar

3e plaats – vliegje – Ronald Bos