Wedstrijden

Wedstrijden Seizoenen 2020 – 2022

Elk seizoen worden er wedstrijden uitgeschreven waar ieder lid kan strijden om de eer, aan het eind van een seizoen vind er een finale wedstrijd plaats.

Je kunt de finale wedstrijden zien op pagina finale


2021 Oktober thema – architectuur

klik op de foto om de selectie te bekijken


2021 Oktober thema – vrij

klik op de foto om de selectie te bekijken


2021 September thema – leegte / stilte

klik op de foto om de selectie te bekijken


2021 September thema – vrij

klik op de foto om de selectie te bekijken


competitie 2020-2021

Finale 2020-2021

1e plaats – Leegte / stilte – Marije Pape

2e plaats – Oude dame – Gerard Bruins

2e plaats – Hoog Buurlo – Esther van Aalderen

3e plaats – Naardermeer – Coos Wijker


competitie 2020-2021

leegte en vrijwerk

1e plaats – Leegte: Droogvallend Slib – Marije Pape

2e plaats – Leegte: de Kist – Joop Rumping

3e plaats – Leegte: Landschap – Coos Wijker

1e plaats – vrijwerk: Dreiging – Marije Pape

2e plaats – vrijwerk: Stilte voor de Storm – Bertus Hoekman

3e plaats – vrijwerk: Blauwtje – Nel van Meurs


competitie 2020-2021

Zwart – Wit

1e plaats – Fiets ‘m erin – Hans Bijer

2e plaats – Hotel Nhow – Nel van Meurs

3e plaats – Ontstemde piano – Gerard Bruins


competitie 2020-2021

Vrij Werk

1e plaats – Sneeuwval – Bertus Hoekman

2e plaats – Hoog Buurlo – Esther Bakker

3e plaats – Zand transport – Joop Rumping


competitie 2020-2021

Vrij Werk Serie

1e plaats – Beach Cleanup – Esther van Aalderen

2e plaats – Handleiding – Joop Rumping

3e plaats – Allerzielen – Marije Pape


competitie 2020-2021

Vrij werk

1e plaats – Gespetter – Nel van Meurs

2e plaats – Oud en Nieuw – Kees Boer

3e plaats – Vliegensvlug – Francis Gazenbeek


competitie 2020-2021

Vrij werk

1e plaats – Vijftien – Esther van Aalderen

1e plaats – Butterfly – Francis Gazenbeek

2e plaats – Ondergaande zon – Coos Wijker

3e plaats – Op Reis – Joke van der Veer


Corona competitie 2019 – 2020

Humor in serie

1e plaats – Vissersdrama – Joop Rumping

2e plaats – Kiezen maar – Marije Pape

3e plaats – Tulpenveld – Aad Vroonhof


Corona competitie 2019 – 2020

Landschap en Natuur met een Twist

1e plaats – Marije Pape

2e plaats – Kees Boer

3e plaats – Esther Bakker


Wedstrijden ouder kun je hier zien