Wedstrijden

Wedstrijden Seizoen 2019 – 2020

Elk seizoen worden er wedstrijden uitgeschreven waar ieder lid kan strijden om de eer, aan het eind van een seizoen vind er een finale wedstrijd plaats.

Je kunt de finale wedstrijden zien op pagina finale


competitie 2020-2021

Vrij werk

Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – Vijftien – Esther van Aalderen

1e plaats – Butterfly – Francis Gazenbeek

2e plaats – Ondergaande zon – Coos Wijker

3e plaats – Op Reis – Joke van der Veer


Corona competitie 2019 – 2020

Humor in serie

Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – Vissersdrama – Joop Rumping

2e plaats – Kiezen maar – Marije Pape

3e plaats – Tulpenveld – Aad Vroonhof


Corona competitie 2019 – 2020

Landschap en Natuur met een Twist

Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – Marije Pape

2e plaats – Kees Boer

3e plaats – Esther Bakker


Corona competitie 2019 – 2020

Zwart-Wit

Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – Blackbird – Gerard Bruins

2e plaats – Buren Corona Check- Esther Bakker

3e plaats – Dame in het bos – Francis Gazenbeek


Corona competitie 2019 – 2020

Sport en Spel

Uitslag digitale inzendingen

1e plaats -Rollerskates – Francis Gazenbeek

1e plaats – Surfles – Marije Pape

2e plaats – In de tent – Joop Rumping

3e plaats – Wedstrijd- Joke van der Veer

3e plaats – Kitesurfer – Nel van Meurs


Corona competitie 2019 – 2020

Water

Uitslag digitale inzendingen

1e plaats -Handen wassen – Joke van der Veer

2e plaats – Water ballet – Joop Rumping

3e plaats – Gevangen druppels – Kees Boer


Corona competitie 2019 – 2020

Weerspiegeling

Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – Reflectie – Gerard Bruins

2e plaats – Groenpootruiter – Ronald Bos

3e plaats – Zeepeduinen- Bertus Hoekman


Corona competitie 2019 – 2020

Lente

Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – vink – Niek Handgraaf

2e plaats – Wilgkatje met bezoek – Hanneke Plaatsman

3e plaats – Esther van Aalderen – Boshyacintjes

3e plaats – Jong eikenblad – Gerard Bruins


4e Wedstrijd Seizoen 2019 – 2020

Thema

Snelheid

Uitslag Foto inzendingen


Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – vliegende vaart – Marije Pape

2e plaats – kunstje – Coos Wijker

3e plaats – sky flight – Marije Pape

1e plaats – vierenveertig – Wilma Muller

2e plaats – inhaalrace – Wilma Muller

3e plaats – snelheidsduivel – Marije Pape


4e Wedstrijd Seizoen 2019 – 2020

Thema

vrije keuze

Uitslag Foto inzendingen


Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – wave – Nel van Meurs

2e plaats – schuldig? – Joke van der Veer

3e plaats – open keuken – Gerard Bruins

1e plaats – wat spreken we af? – Gerard Bruins

2e plaats – valk – Ronald Bos

3e plaats – vlinder – Nel van Meurs

3e plaats – zwart of wit – Monique vd Pauw Kraan



2e Wedstrijd Seizoen 2019 – 2020

Thema

Abstract

Uitslag Foto inzendingen


Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – pluvakvo – Gerard Bruins

Gedeelde 2e plaats – mystiek – Francis Gazenbeek

Gedeelde 2e plaats – lijnenspel met beton – Coos Wijker

3e plaats – lijnenspel – Marije Pape

Gedeelde 1e plaats – vreemde verschijning -Hanneke Plaatsman

Gedeelde 1e plaats – kleurenexplosie – Marije Pape

Gedeelde 2e plaats – sabla – Gerard Bruins

Gedeelde 2e plaats – spietig – Nel van Meurs

3e plaats – ovaaltjes – Monique van der Pauw Kraan


2e Wedstrijd Seizoen 2019 – 2020

Thema

Vrije keuze

Uitslag Foto inzendingen


Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – Vick – Nel van Meurs

2e plaats – Waterloopbos – Coos Wijker

3e plaats – Hexaëder – Esther bakker

1e plaats – koppel vrij – Ronald Bos

Gedeelde 2e plaats – bloemenpracht – Paul Niet

Gedeelde 2e plaats – evenbeeld – Esther Bakker

3e plaats – zaanse schans – Coos Wijker


1e Wedstrijd Seizoen 2019 – 2020

Thema

Energie

Uitslag Foto inzendingen


Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – electric duck – Esther Bakker

2e plaats – energie anno 2019 – Coos Wijker

3e plaats – groene energie – Esther Bakker

1e plaats – energiestromen – Marije Pape

2e plaats – opladen – Esther Bakker

3e plaats – Amsterdam – Wilma Muller


1e Wedstrijd Seizoen 2019 – 2020

Thema

Vrije keuze

Uitslag Foto inzendingen


Uitslag digitale inzendingen

1e plaats – priester – Gerard Bruins

2e plaats – vicky – Nel van Meurs

Gedeelde 3e plaats – badderen – Wilma Muller

Gedeelde 3e plaats – noorderlicht – Marije Pape

1e plaats – verliefd – Nel van meurs

2e plaats – ijsvogel – Zwannette van Harselaar

3e plaats – vliegje – Ronald Bos